Vi sparar data i cookies, genom att använda våra tjänster godkänner du det. ⇒ läs mer om cookies

Var ska du gå i gymnasiet?

/

Ska du börja gymnasiet i höst? Här kan du se vilken klass du ska gå i. Vi har alla namnen.

Annons

Här kan du se namnen på alla som kommit in på gymnasiet i Gävle, Hofors och Sandviken.

Tips: Sök efter ditt namn genom att trycka CTRL + F.

SANDVIKEN, Göranssonska skolan

INDUSTRITEKNISKA PROGRAMMET
Al-Salhi, Mazen ShawkatINSandviken
Andersson, EmelieINSandviken
Andersson, KatjaINSandviken
Andersson, SimonINSandviken
Backström, DaniellaINHofors
Bengtsson, EmilINGävle
Börjesson Eriksson, JoelINHofors
Dahlqvist, MarcusINSandviken
Eliasson, ErikINHofors
Engström, AnnaINAvesta
Fagerström, FridaINSandviken
Forsberg, MarcusINÄlvkarleby
Frid, EloiseINSandviken
Grahn, ElinINSandviken
Gruvman, JoakimINSandviken
Gullberg, EliasINSandviken
Gustavsson, SusannaINSandviken
Gyllenskepp, SimonINSandviken
Hainsworth, JosephINSandviken
Hallner, WilliamINGävle
Hanstorp, GustavINGävle
Hedström, JohanINSandviken
Högkvist, EmmaINSandviken
Jacobsson, HugoINAvesta
Jansson, JuliaINStockholm
Johansson, AlbinINSandviken
Johansson, AxelINSandviken
Johansson, ErikINSandviken
Johansson, JoelINSandviken
Kiuttu, JosefinINHofors
Konjusha, BesfortINFalun
Kovac, DenisINSandviken
Källström, AlexanderINSandviken
Larsson, MajaINSandviken
Lindqvist, ErikINSandviken
Lindén, EdwardINHofors
Lundström, RickardINHofors
Löfgren, MikaelINSandviken
Malmberg, ErikINAustralien
Malmgren, LinnINSandviken
Mirzajee, NahidINSandviken
Norberg, AntonINSandviken
Norvall, HannahINSandviken
Olsson, ErikINSandviken
Oskarsson, OlofINSandviken
Padron, RoxannaINSandviken
Persson, AndreasINGävle
Pettersson Söderlund, WilliamINSandviken
Pysander, DanielINSandviken
Qvist Hägg, FridaINSandviken
Roos, SigridINSandviken
Sacic, AlenINSandviken
Sintorn, IngridINSandviken
Sjöberg Wigren, FredrikINGävle
Skog, KlaraINSandviken
Sundberg, ElinINSandviken
Svedvall, AmandaINSandviken
Szemenkar, SiriINÄlvkarleby
Thavelin, KlaraINGävle
Thomsson, EvaINTierp
Tjärnström, ZaraINSandviken
Yusef, SavioINSandviken
Åkelid, ElinINSandviken
Åsbrink, OskarINSandviken
Åström, EllenINGävle
Åström, KristianINSandviken

SANDVIKEN, Bessemerskolan

BYGG OCH ANLÄGGNINGSPROGRAMMET

Aho, AlinaBA Sandviken
Andersson, AdamBA Sandviken
Backsell, MichelleBA Hofors
Björk Wessling, ViktorBA Sandviken
Eriksson, NatalieBA Sandviken
Ferry, JonathanBA Sandviken
Finn Eriksson, WilhelmBA Borlänge
Hedblom, AxelBA Sandviken
Hedlund, AntonBA Sandviken
Högman, RasmusBA Hofors
Ivarsson, FannyBA Sandviken
Karlsson, JohannaBA Sandviken
Landström, MathiasBA Hofors
Munter, OliwerBA Sandviken
Nordqvist, AlexanderBA Sandviken
Persson, EmelieBA Ockelbo
Söderström, ErikBA Gävle
Ågren Grundström, FelixBA Sandviken

EL- OCH ENERGIPROGRAMMET
Andersson Lindberg, LinusEESandviken
Berg, AlbinEESandviken
Fjällström, DanielEESandviken
Forsberg, EmilEESandviken
Forsberg, ViktorEESandviken
Frejd, EdvinEEOckelbo
Gestrin, IngridEESandviken
Hagström, RebeccaEESandviken
Hellberg, JoachimEESandviken
Johansson, KalleEESandviken
Kolev, DanielEESandviken
Lindbäck, AlbinEESandviken
Roslund, OscarEESandviken
Sjöstrand, RickardEESandviken
Stenberg, JakobEESandviken
Wennerström, JonasEEHammarö

EKONOMIPROGRAMMET
Alm, WiktorEKGagnef
Andersson, MatildaEKSandviken
Berglund, OlleEKHammarö
Bjurman Dyremark, StinaEKSandviken
Eklind, JesperEKÖrebro
Eriksson, AgnesEKSandviken
Forslund, AlexanderEKSandviken
Friberg, EricEKSandviken
Heldefalk, HelénEKSandviken
Hörnfeldt, AlvaEKSandviken
Lindroth, JohannaEKSandviken
Oskarsson, IdaEKSandviken
Ottosson, MaxEKStockholm
Paschen, JonathanEKSandviken
Roos, IdaEKSandviken
Selin, ElinEKHofors
Sjölander, IsabelleEKSandviken
Skagerberg, DennisEKSandviken
Ståhlberg, ReginaEKSandviken
Sundman, RasmusEKSandviken
Sörlien, WilmaEKSandviken
Törnberg, JesperEKSandviken
Öberg, JosefineEKSandviken

ESTETISKA PROGRAMMET INR ESTETIK OCH MEDIA
Aden Muhumed, NimoESESTSandviken
Arbinger, SandraESESTSandviken
Byström, NathalieESEST Sandviken
Eriksson, IsabellESEST Sandviken
Hammarsten, TobiasESEST Sandviken
Hillberg, ElinESEST Hofors
Hurinsky Jansson, AnnaESEST Sandviken
Höök, RobertESEST Sandviken
Jansson Häljeryd, CeciliaESEST Sandviken
Kjellberg, AndréESEST Sandviken
Larsson, MaximilianESEST Sandviken
Lind, KalleESEST Sandviken
Nordgren, WilliamESEST Gävle
Palm, StinaESESTSandviken
Persson, EdvinESESTSandviken
Strid, IdaESESTSandviken
Stråhle, MadeleineESESTSandviken
Söderblom, ClaraESESTSandviken
Vikström, RasmusESESTSandviken
Zander, MatildaESESTSandviken
Ågren, RobinESESTSandviken
Åsberg, AlvaESESTSandviken

ESTETISKA PROGRAMMET INR MUSIK
Andersson, KatrineESMUSOckelbo
Carlsson, FelixESMUSSandviken
Dalethsson, EmelieESMUSSandviken
Edvardsson, JoakimESMUSSandviken
Hansson, TobiasESMUSGävle
Hill, EmelieESMUSSandviken
Johansson, BjörnESMUSSandviken
Malmström, VendelaESMUSSandviken
Nilsson, LinneaESMUSSandviken
Nylander, AmandaESMUSGävle
Olsson, ErikESMUSOckelbo
Qvarnström, BillyESMUSOckelbo
Sandegård, JoakimESMUSSandviken
Svanström, RickardESMUSHofors
Virén, AnnaESMUSSandviken
Winebäck, EmilESMUSSandviken
Åslund, OskarESMUSSandviken

FORDONS- OCH TRANSPORTPROGRAMMET
Andersson, RobinFTSandviken
Andersson, RobinFTOckelbo
Andersson, VictoriaFTSandviken
Anton, PetterssonFTHofors
Bengtsson, VictorFTAvesta
Bergsman, AdamFTSandviken
Bergström, JesperFTSandviken
Björk, EmilFTSandviken
Blom, ErikaFTHofors
Bodell, CarlFTSandviken
Dahlbom, DanielFTSandviken
Dar Say, Dar SayFTSandviken
Eriksson, ErikFTHofors
Gebregziabher, Misgana
TeweldeFTSandviken
Glad, MarcusFTSandviken
Grönlund, OscarFTHofors
Gävert, ZebastianFTSandviken
Halonen, ViktorFTSandviken
Hammarsten, KimFTSandviken
Hansson, AhlinaFTOckelbo
Hedlund, LukasFTSandviken
Hellbom, OlovFTFalun
Hillström, JonathanFTSandviken
Jonsson, OskarFTOckelbo
Joya, Mohammad HosseinFTHofors
Jäderberg, AlexanderFTSandviken
Karlsson, JonathanFTSandviken
Lindblom, ViktorFTOckelbo
Lingvall, AlexanderFTOckelbo
Lundberg, JimmyFTSandviken
Lundén, ArvidFTSandviken
Nordström, DavidFTSandviken
Persson, JonasFTSandviken
Pirinen Berglin, AlbinFTSandviken
Sahlström, RasmusFTHofors
Sandberg, ErikFTSandviken
Sandin, JohnFTSandviken
Sandin, SimonFTHofors
Sjödin Dahlberg, EmilFTSandviken
Stenbäck, SaraFTSandviken
Sulaiman, MehmodFTSandviken
Sundelin, ErikFTHofors
Sundkvist, HannaFTSandviken
Svensson, DanielFTSandviken
Södergren, LenaFTSandviken
Söderholm, EricFTSandviken
Törnström, LinusFTSandviken
Vargstjärna Stahre, RobinFTSandviken
Åberg, JohnFTSandviken


HANDELS- OCH ADMINISTRATIONSPROGRAMMET

Al-Mhanawi, RehamHA Sandviken
Andersson, MariaHA Sandviken
Andersson, OlleHA Sandviken
Anton, MarahHA Sandviken
Bergkvist, EmmaHA Hofors
Bylund, PatrikHA Gävle
Granath, BenjaminHA Sandviken
Hillberg, PatrikHA Sandviken
Josefine, LedinHA Salem
Lingvall, LisaHA Sandviken
Lundell, FridaHA Sandviken
Melin, JeanetteHA Sandviken
Milerud, KasperHA Stockholm
Mohammad Nuur, HodaHA Sandviken
Rudberg, AmandaHA Hofors
Ström, OskarHA Gävle
Toivanen, LinnéaHA Sandviken
Wallner, JohannaHA Hofors
Zuhairi, ReemHA Sandviken

INDUSTRITEKNISKA PROGRAMMET
Brodin, FredrikINSandviken
Bucht, ConnyINHuddinge
Fagerström, SimonINSandviken
Hamberg, DavidINSandviken
Hansson, EricINSandviken
Hult, LiamINSandviken
Larsson, IsakINSandviken
Lööf, OskarINSandviken
Norin, LinusINSandviken
Nurminen, DannoINSandviken
Othzén, SimonINSandviken
Roth, LinusINSandviken
Rydberg, MartinINSandviken
Seger, RobinINSandviken
Wiklund, JesperINSandviken
Ågren Grundström, PontusINSandviken


NATURVETENSKAPSPROGRAMMET
Andersson, EmiliaNA Sandviken
Arafat, KimNA Sandviken
Avedis, AniNA Sandviken
Bergkvist, AlbinNA Falun
Boman, KristinNA Gävle
Enokson, OskarNA Hofors
Gholami, SaraNA Sandviken
Grabbe, LinaNA Sandviken
Gustafsson, AmandaNA Sandviken
Ivarsson, FilipNA Sandviken
Jackalin, IdaNA Sandviken
Jamil, RaninNA Sandviken
Johansson, MarcusNA Sandviken
Kocemba, JakubNA Sandviken
Larsson, HaraldNA Örebro
Larsson, SandraNA Hofors
Mehdi, IbrahimNA Hofors
Nyström, CarolineNA Sandviken
Parling, AndreasNA Sandviken
Petersson, IdaNA Sandviken
Pihlblad, AlmaNA Sandviken
Quispe Huaroto, EnnaliNA Sandviken
Sandberg, OskarNA Säter
Shami, IvetNA Sandviken
Ström, PhilipNA Sandviken
Sundqvist, MartinNA Sandviken
Vande Voorde, MagdalenaNABotkyrka
Wretblad, NiklasNALidingö
Åberg, EmilNAFalun
Åsblom Dror, HannaNASandviken
Östberg, JohanNASandviken
Östman, FridaNAHofors

RESTAURANG- OCH LIVSMEDELSPROGRAMMET
Andersson, ThereseRLSandviken
Blom Öberg, MatildaRLHofors
Brolin, MartinRLSandviken
Ekman, RonjaRLSandviken
Eriksson, MartinRLSandviken
Hansén, JohannesRLSandviken
Haukirauma, AmandaRLHofors
Jansson, AndreasRLGävle
Karlsson, JimRLSandviken
Leanders, MoaRLHofors
Rönnkvist, ChristofferRLSandviken
Sjöström Göransson, SaraRLHofors
Svärd, IdaRLHofors
Södergren, MalinRLHofors
Söderlund, OskarRLSandviken
Öster, CarolineRL2104, Hofors

SAMHÄLLSVETENSKAPSPROGRAMMET
Andersson Ek, FeliciaSASandviken
Batti, LorinSASandviken
Byman, MattiasSASandviken
Edsvik, SofiaSASandviken
Gebregziabher, Fortuna
TeweldeSASandviken
Hagberg, FritiofSANorge
Hamed, JoslinSASandviken
Hill Andreassen, LineSASandviken
Jonsson, GabrielSASandviken
Karlsson, MelinaSABorlänge
Karlström, ErikSANacka
Landell, LinusSASandviken
Landström, RoderickSASandviken
Larsson, MalinSAHofors
Latifi, MoniqueSAGävle
Löke, FeliciaSASandviken
Lönn, DanielSASandviken
Magnusson, AgnesSASandviken
Niemi, CarolineSASandviken
Nilsson, GustavSALidingö
Pegestam, EbbaSAHaninge
Pierrou, MadeleineSAHofors
Stjernström, AmandaSASandviken
Storm, SaraSASandviken
Sulaiman, MavaSASandviken
Svantesson, EmilSAFalun
Törnhult, AntonSAGävle
Uggeldahl Lidén, RebeckaSASandviken
Ukic, SejlaSASandviken
Vesik, AlbinSASandviken
Viklund, HannaSASandviken
Ädel, CarlSAHofors

TEKNIKPROGRAMMET
Aksam, MertTESandviken
Andersson, ErikTESandviken
Andersson, MartinTESandviken
Andersson, OscarTESandviken
Dahl, JesperTELidingö
Eriksson, FelixTESandviken
Eriksson, LukasTEFalun
Eriksson, NiklasTESandviken
Flink, EmilTEHofors
Forsgren, EllenTEHudiksvall
Gustafsson, FelixTESandviken
Harbi, SarmadTESandviken
Hedström, JessicaTEHofors
Hemgren, JonasTESandviken
Htoo, Du WonTESandviken
Karlsson, AxelTESandviken
Lind Axelsson, OscarTESandviken
Ljung, AlexTESandviken
Ljusell, IdaTESandviken
Lundgren, EricTESandviken
Mäntyniemi, LudvigTESandviken
Nyman, JesperTESandviken
Persson, JohanTESandviken
Pettersson, JoelTEBotkyrka
Pettersson, LovisaTESandviken
Sahlén, KevinTEHofors
Sjöberg, AxelTESandviken
Vallberg, AdamTEHofors
Wahlund, EmilTESandviken
Wallin, RasmusTESandviken
Wetterö, IsacTEJönköping

VÅRD- OCH OMSORGSPROGRAMMET
Al - Sabti, SaraVOSandviken
Al-Tameemi, Saif Jawad
NahiVOOckelbo
Andersson, EmelieVOHofors
Cossio Blanco, Alvaro
AlejandrVOHofors
Day Day Moo, Day Day MooVOSandviken
Ek, NinaVOHofors
Eriksson, MariaVOSandviken
Fahlberg, MatildaVOSandviken
Flodberg, SaraVOGävle
Forsberg, SannaVOHofors
Gebremicael, Aron TesfalemVOSandviken
Gebresilassie, AsterVOVilhelmina
Gebresilassie, YousefVOVilhelmina
Hansson, ViktoriaVOHofors
Htoo, Ywar Hay BluVOSandviken
Hussayni, HaydaVOHofors
Högman, IdaVOSandviken
Johansson, HannaVOSandviken
Johansson, RebeckaVOOckelbo
Jonsson, ToveVOSandviken
Nielsen, LiseVOHofors
Sandberg, MoaVOGällivare
Sköld, StephanieVOHofors
Sosurkayeva, KhedaVOSandviken
Wadia, Ranim Nazar WadiaVOSandviken
Åsberg, FridaVOSandviken

HOFORS

Barn- och fritidsprogrammet
Eriksson, Cassandra
Heurlin, Wictoria
Larsson, Sara
Lindström, Lisa
Mirovic, Muselem
Pljakic, Ensar
Prapphai, Kannika
Stor, Isabell

El- och engergiprogrammet
Ahlin, Melinda
Andersson, Linus
Blomdal, Filip
Boman, Sebastian
Forsberg, Sara
Hedlund, Jesper
Jäderberg, Anton
Lindholm, Marcus
Lindström, André
Sundberg, Alexander
Torslund, Andreas
Vågberg, Simon

Industritekniska programmet
Andersson, Anton
Arousell, Rickard
Grönlund, Oscar
Kauppi, Jacob
Konttaniemi, Jimi
Laeben, Markus
Lundgren, Marcus
Nilsson, Pontus
Olsson, Hampus
Sahlström, Rasmus
Vakkuri, Jesper
Öster, Caroline

GÄVLE

Program / Hemkommun

Ekonomiprogrammet, Borgarskolan
Abdi, Hassan Ibrahim, Gävle
Ahmic, Rijad, Gävle
Alimovska, Nuraj, Gävle
Altun, Gülnaz, Gävle
Aminzoui, Abla, Gävle
Andersson, Lisa, Ockelbo
Andersson, Marcus, Gävle
Asplund, Hanna, Gävle
Bengtsson Wirén, Felix, Gävle
Berglund, Gustaf, Gävle
Berglund, Sandra, Älvkarleby
Björklund, Anton, Gävle
Brännare, Linn, Gävle
Ekman, Julia, Gävle
Enbom, Erik, Gävle
Eriksson, Hanna, Gävle
Eriksson, Olivia, Ockelbo
Eriksson, Sara, Gävle
Ezat, Hamed, Gävle
Fagerberg Reidler, Lovisa, Gävle
Fagergren, Johannes, Gävle
Fagerlind, Matilda, Gävle
Forslund, Linus, Gävle
Gebreyesus, Natnael, Gävle
Gustavsson, Michael, Lund
Hanses, Matilda, Gävle
Hedkvist, Patric, Gävle
Helmersson, Esther, Gävle
Hillgren, Malin, Gävle
Holmgren, Cajsa, Gävle
Ivåker, Elina, Gävle
Jansson, Olivia, Gävle
Jasar, Alija, Gävle
Johansson, Ebba, Gävle
Johansson, Felix, Gävle
Jonsson, Carl, Gävle
Jonsson, Emma, Gävle
Karlsson Wulffschmidt, Simon, Gävle
Kaya, Mazlumpir, Gävle
Lanz, Matilda, Gävle
Larsson, Jacob, Gävle
Ljung, Anton, Gävle
Lundmark, Elin, Gävle
Malik, Alexander, Gävle
Mohamud, Mohamed Abdullahi, Gävle
Ohlsson, Selma, Gävle
Olsson, Felicia, Gävle
Pierre, Beata, Gävle
Sandin, Jonna, Gävle
Schäfer, Malcolm, Älvkarleby
Selimovic, Safija, Gävle
Selinder, Olivia, Gävle
Sjödin, Izabella, Gävle
Skoglund, Agnes, Gävle
Strandberg, Louise, Gävle
Thunberg, Nicholas, Älvkarleby
Thunström, Lina, Gävle
Westerberg, Marcus, Gävle
Westlin, Erica, Gävle
Wiik, Clara, Gävle
Åge, Ella, Gävle
Östberg, Sandra, Gävle
Östblom, Alma, Gävle

Estetiska programmet, inriktning Estetik och media, Borgarskolan
Altberg, Anna, Gävle
André, Amanda, Gävle
Bergström, Anton, Gävle
Edlund, Camilla, Älvkarleby
Ek Femzén, Anna, Gävle
Eliasson, Kajsa, Gävle
Englund, Isak, Gävle
Ericsson, Joel, Älvkarleby
Eriksson, Hanna, Ljusdal
Evertsson, Alva, Gävle
Fernqvist, Adrian, Gävle
Hessman, Linnea, Gävle
Hinders, Elsa, Gävle
Hjelm, Albin, Gävle
Holtklev, Isabell, Tierp
Karlsson, Ulrika, Gävle
Lantto Qvarfort, Alina, Gävle
Larsson, Frida, Gävle
Lindstedt, Ebba, Älvkarleby
Lyrberg, Joel, Gävle
Matejic, Maria, Älvkarleby
Melkersson, Matilda, Gävle
Morén-Westh, Vendela, Gävle
Naseri, Zahra, Gävle
Orvestedt, Lisa, Gävle
Pichot Rossi, Mélissa, Gävle
Ring, Saga, Gävle
Runemalm, Celina, Gävle
Sundbom, Julia, Gävle
Svensson, Christopher, Tierp
Tellbro, Josephine, Gävle
Wikström, Emelie, Gävle
Öman, Maja, Gävle

Fordonsprogrammet, Borgarskolan
Andersson, Robin, Sandviken
Axelsson, Martin, Gävle
Balomba Kieya, Herve, Tierp
Berglund, Erika, Gävle
Carlberg, Marcus, Gävle
Cedervall, Clas, Mora
Ekström, Emil, Gävle
Elg, Tom, Gävle
Frank, Sandra, Ljusdal
Göransson, Filippa, Ljusdal
Haag, Jonathan, Gävle
Joya, Mohammad Hossein, Hofors
Junås, Charlie, Enköping
Karlsson, Ida, Gävle
Lande, Simon, Gävle
Lindfeldt Pira, Edwin, Gävle
Lundqvist, Cecilia, Gävle
Netsö, Alexandra, Bollnäs
Parneborg, Dennis, Gävle
Seger, Dennis, Gävle
Sjöberg, Simon, Gävle
Skarpsvärd, Per, Gävle
Smith, William, Gävle
Spaargaren, Dimitri, Hofors
Stier, Andreas, Älvkarleby
Sundin, Linnea, Gävle
Söderström, Nicklas, Gävle
Utter, Simon, Gävle
Velickovic, Patrik, Gävle
Wallberg, Amanda, Älvkarleby
Öhlander Horn, Didrik, Älvkarleby

Handelsprogrammet, Borgarskolan
Abraham, Naod, Gävle
Bolin, Evelina, Ockelbo
Boonprasert, Warawut, Gävle
Bäcklin, Amanda, Gävle
Cejvan, Haris, Gävle
Ejekrans, Ida, Gävle
Ekström, Mårten, Ockelbo
Enmark, Josefin, Gävle
Eriksson, Henrik, Gävle
Fazlijevic, Almir, Gävle
Fyhr, Matilda, Gävle
Granqvist, Amanda, Gävle
Ingelsson, Tim, Ockelbo
Landin, Lydia, Ockelbo
Mattjus, Pamela, Gävle
Mohammad, Aram, Gävle
Mousavi, Zabihollah, Ljusdal
Natnat, Dammylene, Älvkarleby
Nur, Abdirahim Food, Gävle
Pettersson, Frida, Gävle
Piltz, Sara, Gävle
Reinhold, Julia, Gävle
Rosén, Daniel, Gävle
Shebri, Ali, Gävle
Simonsson, Moa, Gävle
Sundberg, Filip, Gävle
Wahlström, Emelie, Gävle
Wandin, Frida, Gävle
Wängelin, Lina, Bollnäs
Åhed, Agnes, Gävle

Hotell- och turismprogrammet, Borgarskolan
Alvarado Ayala, Mayra Anneli, Gävle
Brunila, Johan, Gävle
Findin, Tove, Gävle
Fredriksson, Asta, Gävle
Gebregziabher, Fortuna Tewelde, Sandviken
Hansson, Emma, Gävle
Hedberg, Rasmus, Gävle
Konnskog, Elin, Gävle
Larsson, Angelica, Sandviken
Larsson, Emilia, Gävle
Larsson, Magnus, Gävle
Lind, Sabina, Gävle
Lundberg, Marcus, Gävle
Mårtensson Sturm, Isabell, Ljusdal
Norbäck, Emma, Gävle
Nyman, Amanda, Sandviken
Petersson, Josephin, Bollnäs
Radonic, Wictor, Gävle
Rosengren, David, Gävle
Sonnok, Louise, Gävle
Srisod, Makhantaya, Gävle
Torssell, Carl-Sebastian, Stockholm
Wahlström, Johanna, Gävle
Wiklund, Sofie, Gävle
Zetterström, Linn, Gävle
Åsbrink, Ebba, Sandviken
Öberg, Emelie, Tierp
Östlund, Hampus, Gävle

Samhällsvetenskapsprogrammet, Borgarskolan
Aden Muhumed, Nimo, Sandviken
Ahmed, Iskan Omar, Gävle
Ajax, Olivia, Gävle
Andersson, Emil, Gävle
Andersson, Johan, Gävle
Andersson, Maja, Älvkarleby
Andrén, Kaisa, Gävle
Arnaryd, Molly, Gävle
Asplund, Adrian, Gävle
Backlund, William, Gävle
Barrögård, Joanna, Gävle
Bergström, Anton, Ljusdal
Bjelkendal Haaranen, Albin, Gävle
Björkman, Fredrik, Gävle
Bonnevier Svärdström, Hanna, Gävle
Bonsér, Elin, Gävle
Boström, Linnea, Gävle
Bourogaa, Youssef, Gävle
Brodin, Filip, Gävle
Broman, Mia, Sandviken
Brändeskär, Karl-Johan, Gävle
Bäck, Martin, Gävle
Cederqvist, Fredrik, Gävle
Claw, Emily, Gävle
Danielsson, Adam, Gävle
Edlund, Hanna, Gävle
Ekblad, Filip, Gävle
Eriksson, Kristin, Gävle
Eriksson, Malin, Gävle
Eriksson, Rasmus, Tierp
Forsgren, Robin, Gävle
Forsmark, Martin, Gävle
Frid, Filip, Gävle
Gråhns, Jonatan, Hofors
Grönquist, Johan, Gävle
Gällstedt, Emma, Gävle
Hansson Pierre, Johanna, Gävle
Harich, Anton, Gävle
Hedman, Elina, Sandviken
Hellström, Klara, Gävle
Hintze, Emil, Gävle
Hirsch, Elin, Gävle
Hjelte, Jacob, Gävle
Holmquist, Julia, Gävle
Holmqvist, Felix, Gävle
Hägglund, Ivan, Gävle
Högberg, Johan, Gävle
Ivarsson, Tilde, Gävle
Jakobsson, Ludvig, Älvkarleby
Jansson, Kevin, Sandviken
Johansson, Axel, Gävle
Johansson, Frida, Älvkarleby
Johansson, Malin, Gävle
Jonasson, Erik, Älvkarleby
Jonsson, Edvin, Ockelbo
Jonsson, Emma-Therese, Ockelbo
Karles Karlsson, Linnéa, Gävle
Karlsson, Emma, Gävle
Khidir, Isam, Gävle
Kinnander, Anna, Gävle
Kinnerdal, Jonna, Gävle
Kristiansson-Gran, Clara, Gävle
Kronberg, Olivia, Gävle
Lindblom, Oskar, Gävle
Lindgren, Carolin, Sandviken
Lindqvist, Hanna, Gävle
Lindström, Felix, Sandviken
Lindström, Mark, Gävle
Littmar, Pontus, Timrå
Liw, Olivia, Gävle
Lunaas Isberg, Atle, Gävle
Lundberg, Adam, Gävle
Lundström, Christian, Älvkarleby
Lundvall, Elin, Tierp
Lyngstad Saeteraas, Emil Mathias, Nordisk medborgare
Löfgren, Joakim, Gävle
Machhabhai, Simon Krishna, Gävle
Marklund, Matilda, Gävle
Martinsson, Moa, Gävle
Medin, Liisa, Älvkarleby
Naenfeldt, Martin, Gävle
Nguyen, Quang, Ockelbo
Nielsen, Linn, Hofors
Nilsson, Victor, Gävle
Nordin, Matilda, Älvkarleby
Nordqvist, Anton, Gävle
Norling, Emil, Tierp
Olsson, Elin, Gävle
Olsson, Evelina, Gävle
Olsson, Maria, Ljusdal
Olsson, Theodor, Gävle
Persson, Jens, Gävle
Persson, Kim, Älvkarleby
Persson, Simon, Gävle
Pettersson, Linda, Älvkarleby
Pihlajainen, Emma, Gävle
Pålholm, Max 2180, Gävle
Rudolphi, Christian, Söderhamn
Rönnlid, Martin, Nordisk medborgare
Schneider, Julia, Gävle
Sivertsson, Max, Gävle
Sjöblom, Julia, Gävle
Sjögren, Fredrik, Gävle
Sjökvist, Evelina, Gävle
Skarin, Linus, Gävle
Solén, Fanny, Gävle
Sundin Rydehag, Erik, Sandviken
Sundin, Emma, Gävle
Sundin, Ida, Gävle
Sundin, Josefin, Bollnäs
Sundquist Boox, Martin, Gävle
Svärdström, Erik, Sandviken
Södergren, Anna, Tierp
Thurfjell Kronberg, Hanna, Gävle
Töyrylä, Julia, Gävle
Ullström, Richard, Gävle
Vall Spellas, Olivia, Sandviken
Wendin, Joel, Gävle
Westberg, Liliana, Gävle
Westerberg, Lucas, Gävle
Zetterberg Lindegren, Emilia, Älvkarleby
Ädel, Hanna, Gävle
Ålander, Oskar, Gävle
Östervall, Amanda, Tierp
Östlund, Ebba, Gävle
Överbring, Victor, Gävle

Byggprogrammet, Polhemsskolan
Al-Khalidi, Abdulrazzaq, Gävle
Almqvist Sundberg, Casper, Gävle
Amrollah Larsson, Philip, Gävle
Andersson, Joel, Ockelbo
Arriola Ayala, Kristian, Gävle
Bergström Östling, Philip, Gävle
Björklund, Felix, Gävle
Boman, Johanna, Gävle
Bär, Nicklas, Gävle
Carlsson, Mattias, Gävle
Ekstrand, Oskar, Gävle
Engberg, Niclas, Gävle
Florhed, Jesper, Gävle
Formgren, David, Gävle
Freimuth, Christel, Gävle
Grönlund Kylliäinen, Mikael, Gävle
Gund, Elias, Gävle
Göransson, Anton, Gävle
Harrysson, Emil, Gävle
Hedkvist, Philip, Gävle
Holm, David, Gävle
Ismail, Mahmod, Gävle
Johansson, Jesper, Gävle
Johansson, Sandra, Gävle
Jonsson, Jimmy, Gävle
Karlsson, Anton, Gävle
Karlsson, Johan, Gävle
Karlsson, Sebastian, Gävle
Lamell, Joel, Gävle
Larsson, Erik, Ockelbo
Leandersson, William, Gävle
Lind, Rasmus, Gävle
Lindholm, Anton, Gävle
Lindström, Tobias, Gävle
Löfgren, Karl, Gävle
Lönn Hamrén, Andreas, Gävle
Magnusson Nylander, John, Gävle
Marklund, Oskar, Gävle
Martinsson, Erik, Gävle
Mattsson, Anton, Gävle
Melinder, Isac, Gävle
Mickelsson, Dennis, Gävle
Nilsson, Andreas, Gävle
Nord Solin, Rasmus, Gävle
Olausson, Jimmie, Gävle
Parkman, Filip, Gävle
Pettersson, Emil, Gävle
Ropeter, Tim, Gävle
Samuelsson, Richard, Gävle
Schröder, Pontus, Gävle
Sjöberg, Emelie, Gävle
Sjöberg, Gabriel, Gävle
Smedäng, William, Gävle
Svensson, Viktor, Gävle
Swan, Anton, Gävle
Södergren, Emil, Gävle
Thelander, Elias, Gävle
Toikka Karlsson, William, Ockelbo
Utby Pettersson, Rasmus, Gävle
Wahlström, Eric, Gävle
Wermelin, Matilda, Gävle
Wessén, Sebastian, Gävle
Westin, Daniel, Gävle
Wilhelmsson, Jonathan, Älvkarleby
Åhlén Nilsson, Dennis, Gävle

Barn- och fritidsprogrammet, Polhemsskolan
Alahelisten, Anton Calundann, Gävle
Berglund Svedén, Emelie, Gävle
Blom, Sean, Gävle
Boberg, Julia, Sandviken
Bolin, Pontus, Gävle
Bylund, Julia, Gävle
Carlsson Gottschalk, Mikael, Älvkarleby
Christensen, Tina, Nyköping
Davidsson, Sanna, Gävle
Eriksson, Ann-Mari, Tierp
Eriksson, Jessika, Eskilstuna
Falk Dikici, Seren, Älvdalen
Falk, Rebecca, Gävle
Forsling, Jesper, Gävle
Fritzson, Malin, Tierp
Gannfors, Robin, Norrtälje
Grängfors, Elin, Gävle
Hedström, Emelina, Gävle
Hessling, Simon, Gävle
Hugosson, Louise, Tierp
Johansson, Joel, Sandviken
Karlsson, Jonna, Gävle
Karlsson, Josefin, Gävle
Kojonen, Alexander, Gävle
Källström, Josefin, Gävle
Köie Wulffschmidt, Stina, Gävle
Lagerberg, Jakob, Gävle
Larsson, Matilda, Tierp
Lindh Ranudd, Lisen, Gävle
Lundqvist, Julia, Gävle
Moberg, Nathalie, Gävle
Modin, Cristofher, Gävle
Murseli, Adelina, Gävle
Nilsson, Samuel, Gävle
Nilsson, Sofie, Hudiksvall
Nordström, Andreas, Gävle
Norman, Malin, Gävle
Olsson, Emma, Gävle
Persberger, Elin, Gävle
Persson, Hanna, Ljusdal
Rossander, Amanda, Gävle
Sandervåg, Bianca, Gävle
Sjudin, Oskar, Gävle
Sjölander, Ronja, Gävle
Stier, William, Gävle
Stråhle, Sofie, Gävle
Turesson, Kristin, Tierp
Törnhult, Felicia, Gävle
Weah, Bradley, Älvkarleby
Westerlund, Felix, Älvkarleby
Wiik, William, Ockelbo

Elprogrammet, Polhemsskolan
Al-Asadi, Ahmed Emad, Gävle
Bergström, Gusten, Gävle
Blom, Max, Gävle
Bogg, Christopher, Gävle
Dahlén, Torbjörn, Gävle
Dalborg, Filip, Gävle
Edqvist, Erik, Gävle
Flybring, Oskar, Gävle
Granström, Anton, Gävle
Hansson, Malkolm, Gävle
Hansson, Tobias, Gävle
Holgersson, Hampus, Gävle
Högberg, Hampus, Ockelbo
Johansson, Mikael, Gävle
Karlsson, Fredrik, Gävle
Krantz, Marcus, Älvkarleby
Kvist, Rasmus, Gävle
Landqvist, Martin, Gävle
Lindh, William, Älvkarleby
Lövgren, Jonas, Gävle
Marsi, Anton, Gävle
Nilsson, Rasmus, Gävle
Persson, William, Gävle
Pettersson, Ellinor, Gävle
Rexland, Jonas, Gävle
Siljeholm, Viktor, Gävle
Skoric, Mersad, Gävle
Ström, Oskar, Gävle
Wennstig, Isak, Gävle
Åkerström, Jens, Älvkarleby
Åsén, Axel, Gävle
Öblom, Kevin, Gävle

Hantverksprogrammet, inriktning Florist, Polhemsskolan
Isaksson, Charlotta, Ljusdal
Nilsson, Jenny, Tierp
Nyman Blom, Maria, Tierp
Olsson, Alice, Sandviken
Persson, Anna-Lotta, Älvdalen
Vahlgren, Elin, Gävle

Hantverksprogrammet, inriktning Frisör, Polhemsskolan
Blomqvist, Emma, Söderhamn
Drage, Rebecca, Gävle
Gidlöw, Frida, Gävle
Hessel, Linnéa, Gävle
Holm, Maja, Sandviken
Johansson, Emma, Ljusdal
Jonsson, Emma, Gävle
Karström, Julia, Gävle
Kvist, Moa, Söderhamn
Lindberg, Hannah, Söderhamn
Lindberg, Malin, Söderhamn
Lundin, Daniel, Ljusdal
Lönngren, Tina, Ovanåker
Nordahl, Hanna, Söderhamn
Sörling, Olivia, Gävle
Thuresson, Julia, Tierp

Hantverksprogrammet, inriktning Textil design
Albinsson Tillman, Linnea, Ludvika
Andersson, Mathilda, Gävle
Andersson, Veronica, Gävle
Aurosell, Maja, Gävle
Brandt, Fredrik, Gävle
Hällstrand, Lina, Tierp
Malmlund, Sara, Älvkarleby
Salinas, Sandra, Gävle

Industritekniska programmet, Polhemsskolan
Andersson, Carl, Gävle
Andersson, Viktor, Gävle
Aspholm, Hampus, Gävle
Björklund, Alex, Gävle
Elmesiöö Hultgren, Linus, Tierp
Höglander, Erik, Gävle
Lodin, Carl, Gävle
Nord Matero, Isac, Gävle
Nordström, Alexander, Gävle
Nordén, Bernhard, Norrköping
Norén, Liam, Gävle
Stockberg, Eric, Gävle
Stolt, Arnold, Gävle
Sundeqvist, Dennis, Gävle
Söderberg, Tobias, Gävle
Törnhult, Anton, Gävle
Westlund, Jesper, Gävle
Ärlig, Niklas, Tierp

Restaurang- och livsmedelsprogrammet, Polhemsskolan
Andersson, Adam, Gävle
Andersson, Cecilia, Ljusdal
Björkman, Felicia, Hudiksvall
Bosson, Sofie, Ovanåker
Deime, Linnéa, Gävle
Engstrand, Yasmine, Gävle
Eriksson, Agnes, Gävle
Eriksson, Jonathan, Gävle
Farzadi, Aria, Gävle
Hadin, Patric, Gävle
Henriksson, Sofie, Gävle
Karlsson Ström, Kevin, Gävle
Klar, Jessica, Gävle
Klein, David, Gävle
Krantz, Frida, Gävle
Larsson Hedlund, Oscar, Gävle
Lilnde, Ann-Catrin, Hudiksvall
Nordin, Josefin, Gävle
Olsson, Alexandra, Gävle
Persson, Sophie, Söderhamn
Romlin, Alva, Ljusdal
Ruth, Malin, Gävle
Sandström, Filip, Gävle
Sundin, Emma, Ovanåker
Svanholm, Sanna, Söderhamn
Svensson, Elin, Hudiksvall
Westberg, Fredrik, Bollnäs
Westlin, Ida, Avesta
Willmes, Esther, Gävle
Åström, Emma, Gävle
Åström, Sanna, Gävle
Östberg, Frida, Gävle

Teknikprogrammet, Polhemsskolan
Al-Zuhairi, Sarwan Thaer Jassim, Gävle
Andersson, Albin, Hudiksvall
Andersson, Axel, Gävle
Andersson, Johan, Gävle
Andersson, Oscar, Sandviken
Aspholm, Linus, Gävle
Axberg, Mattias, Gävle
Bagheri, Abbas, Älvkarleby
Berg, Isak, Gävle
Berglund, Johan, Älvkarleby
Bergström, Martin, Gävle
Björkman, Amanda, Gävle
Boström, Erik, Gävle
Boström, Per, Gävle
Cyrén, Petter, Gävle
Dahlberg Jönsson, Linus, Älvkarleby
Douhan, Cecilia, Tierp
Drugge, Erica, Gävle
Ekberg, Klas, Gävle
Eklöf, Anton, Gävle
Ellmer, Jacob, Gävle
Englöf, Oscar, Gävle
Engqvist, Alex, Gävle
Engström, Fredrik, Gävle
Engström, Selma, Gävle
Eriksson, Malou, Gävle
Eriksson, Oskar, Gävle
Evensen, Gabriel, Gävle
Fedko, Simon, Gävle
Forsberg, Sebastian, Gävle
Forslund, Martina, Gävle
Frid, Sebastian, Gävle
Gullberg, Hanna, Gävle
Gustafsson, Simon, Gävle
Göransson, Patrik, Gävle
Hansen, Julia, Gävle
Harja, Jonathan, Älvkarleby
Hassan Ahmed, Iman, Gävle
Hedman, Marcus, Gävle
Hellmers, Robin, Gävle
Henriksson, Felix, Gävle
Henriksson, Johan, Gävle
Holmberg, Tobias, Gävle
Holmström, Petra, Gävle
Hållström, Erik, Gävle
Högberg, Johan, Gävle
Höglund, Gustaf, Gävle
Högström Elvelid, Casper, Gävle
Jansson, Jimmy, Älvkarleby
Jansson, Vincent, Gävle
Johansson, Elin, Älvkarleby
Johansson, Niklas, Söderhamn
Jonsson, William, Gävle
Kahsai, Biniam Goitom, Gävle
Kaleefa, Rahman Bashar, Söderhamn
Karlsson Grohp, Jesper, Gävle
Karlsson, David, Gävle
Karlsson, Robin, Gävle
Kjerstensson, Anton, Gävle
Kunwaryanto, Lukas, Bollnäs
Larsson, Dennis, Gävle
Larsson, William, Gävle
Lavikkala, Moa, Gävle
Leinonen, Tobias, Gävle
Lind, Emil, Gävle
Lindberg, Emil, Huddinge
Lindstedt, Kim, Gävle
Lundin, Lars, Gävle
Lundin, Martin, Älvkarleby
Lööv, Niklas, Gävle
Mayson, Christian, Gävle
Mbanenande, César, Gävle
Melin, Pontus, Gävle
Mohamdi, Yassin, Älvkarleby
Nilsson, Cornelia, Gävle
Nordin, Patrik, Älvkarleby
Nordkvist Brodin, Julia, Gävle
Norlin, David, Gävle
Norman, Jacob, Gävle
Norén, Amanda, Gävle
Nyberg, Klara, Gävle
Olofsson, Didrik, Gävle
Olsson, Klara, Gävle
Olsson, Malin, Gävle
Olsson, Viktor, Gävle
Oscarsson, Maria, Älvkarleby
Persson Kuosku, Sebastian, Gävle
Persson, Klara, Gävle
Roos, Samuel, Gävle
Rosin, Jonas, Gävle
Rundlöf, Karl Hampus, Gävle
Rydbäck, Atti Hampus, Gävle
Rönnqvist, Lisa, Gävle
Sandström, Jonathan, Älvkarleby
Sjöberg, Nicole, Gävle
Skörelid, Gustav, Sandviken
Steiner, Alexander, Gävle
Steinvall, Albin, Gävle
Strand, Erik, Gävle
Sundin, Frida, Gävle
Södergren, Blenda, Gävle
Söderlund Seifert, Rasmus, Gävle
Söderström, Frida, Gävle
Söderström, Philip, Gävle
Thorsell-Iweborg, Hannes, Gävle
Vester, Klara, Gävle
Wall, Martin, Gävle
Welin, Casper, Gävle
Westerberg, Elin, Gävle
Wilhelmsson, John, Gävle
Winkert, Erik, Gävle
Ytterberg, Sebastian, Gävle
Zetterberg, Elise, Gävle
Ängblom, Rebecka, Gävle
Åhlén, Martin, Gävle
Åkerlund, Edvin, Gävle
Öberg, Sandra, Gävle
Östlund, August, Gävle

VVS- och fastighetsprogrammet, Polhemsskolan
Berglund, Pontus, Hofors
Dahlberg, Marcus, Tierp
Ekman, Olle, Gävle
Eriksson, Jesper, Gävle
Gavelli, Anton, Gävle
Gomes, Robin, Älvkarleby
Jansson Forsmark, Gustaf, Älvkarleby
Jäderberg, Felix, Gävle
Kidane Therisenay, Kifle, Gävle
Larssen, Julius, Gävle
Ljunggren, Wictor, Gävle
Matslofva Kallsen, Kalle, Gävle
Mattson, Alexander, Gävle
Mazzarolo, Oliver, Gävle
Myhr, Johan, Älvkarleby
Möller, Tom, Gävle
Nilsson, Adam, Gävle
Olofsson, Kristoffer, Sandviken
Persson Falk, Rasmus, Gävle
Sjöberg, Tobias, Hofors
Sjögren, Gustav, Gävle
Stenlund, Tobias, Älvkarleby
Sågström, Joel, Gävle
Udd, Simon, Gävle
Östberg, Alex, Gävle

Vård- och omsorgsprogrammet, Polhemsskolan
Al-Suhail, Sam Husam Khalaf, Gävle
Ali, Nasro, Gävle
Borgqvist, Emelie, Gävle
Eriksson, Fanny, Älvkarleby
Gille, Linnea, Gävle
Gyllenskepp, Emma, Gävle
Hedin, Agnes, Gävle
Karlsson, Kristoffer, Gävle
Karlsson, Mirelle, Gävle
Karström Lundby, Maya, Gävle
Larsson, Mathilda, Bollnäs
Leiman, Elena, Gävle
Martinsson, Emilia, Gävle
Mohamed, Nasro, Gävle
Mohammad Zaher, Babur, Ockelbo
Mohamoud, Falis Hassan, Gävle
Mohlund, Sofia, Gävle
Rapo, Cecilia, Gävle
Ruiz Chavez, Maria Cecilia, Gävle
Söderlund, Amanda, Gävle
Westelius Rindehed, Angelica, Bollnäs
Yngve Lundby, Amanda, Gävle
Östblom, Hanna, Gävle
Östlund, Jennie, Gävle

Basåret, Polhemsskolan
Andersson, Cindy, Gävle
Djusberg, Oskar, Gävle
Dogan, Elmer, Gävle
Drmaku, Amela, Gävle
Eriksson, Elis, Gävle
Johansson, Billy, Gävle
Jönsson, Robin, Älvkarleby
Karim, Youssef, Gävle
Karlsson, Cassandra, Gävle
Mahdi, Mahdi, Gävle
Maletic, Nathalie, Gävle
Mattsson, Filip, Gävle
Meshet, Yahya Jamal Hashem, Gävle
Mohamed, Mascud Hassan, Gävle
Mohamud, Ahmed, Gävle
Nilsson, Conny, Gävle
Persson, Frida, Gävle
Stål, Emil, Gävle
Wahlman, Caroline, Gävle
Wennberg, Agnes, Älvkarleby
Wimark, Terése, Gävle
Yazici, Nurdan, Gävle
Östling, Rasmus, Gävle

Estetiska programmet, inriktning Bild och formgivning, Vasaskolan
Backman, Sofia, Sandviken
Granath, Sophia, Avesta
Halvorsen Olsson, Angelica, Sandviken
Hammargren, Amanda, Bollnäs
Hawrami, Ara, Söderhamn
Huhtala, Sondre, Gävle
Hynynen, Hanna, Söderhamn
Larsson, Nelly, Gävle
Ljungström, Sofia, Sandviken
Ringvall, Elsa, Bollnäs
Ross, Kajsa, Gävle
Sjöberg, Marie, Gävle
Skjefstad, Ebba, Bollnäs
Sundberg, Jonas, Bollnäs
Svensson, Viktor, Gävle
Wiklund Uljons, Jacob, Gävle

Estetiska programmet, inriktning Cirkus, Vasaskolan
Basilewsky Ceesay, Fatou, Sollefteå
Carlander Einarsson, Andina, Lilla Edet
Dahlbom, Cassandra, Sollefteå
Hoff, Klara, Falkenberg
Holmström, Joel, Tierp
Kenger, Olivia, Falun
Leonardsson, Lisa, Danderyd
Lindgren Östensson, Andreas, Tierp
Nedar, Veronica, Västerås
Persson Hedblom, Louise, Kävlinge
Sandell, kajsa, Borlänge
Åslund, Lukas, Sollefteå

Estetiska programmet, inriktning Dans, Vasaskolan
Bergman, Cassandra, Gävle
Ellström Norregärd, Hannah, Östhammar
Eriksson, Molly, Gävle
Holm, Emelie, Sandviken
Larsson, Sara, Gävle
Svedvall, Hanna, Sandviken

Estetiska programmet, inriktning Musik, Vasaskolan
Abdulrazak, Shahrukh, Gävle
Anfinsen, Björn Atle, Gävle
Bernäng, Vera, Gävle
Blomstedt, Jesper, Sandviken
Boustedt, Liselotte, Gävle
Carlsson, Ida, Östhammar
Eriksson, Ida, Tierp
Eriksson, Tim, Tierp
Flodin, Linnea, Gävle
Frykman, Alice, Gävle
Haglund, Sara, Gävle
Jansson, Sigge, Gävle
Johansson, Pontus, Gävle
Karlsson-Oldenheim, Tess, Gävle
Larsson, David, Sandviken
Lindström, Martin, Gävle
Lundström, Elin, Sandviken
Magnusson Bohlin, Jessica, Gävle
Moza Pineda, Felicia, Gävle
Newberg, Josef, Gävle
Nielsen, Liv, Hofors
Nordgren, Ossian, Gävle
Nordström, Joel, Gävle
Norin, Jennie, Älvkarleby
Persson, Hannah, Gävle
Pettersson, Arvid, Gävle
Pousette, Sofi, Sandviken
Skalk, Elin, Gävle
Tyrén, William, Håbo
Wesslén Hedqvist, Felicia, Östersund
Wingemo Forsberg, Adam, Gävle
Åhman, Andreas, Gävle

Estetiska programmet, inriktning Teater, Vasaskolan
Bergquist, Simon, Gävle
Brundell, Klara, Gävle
Erlandsson, Caroline, Bollnäs
Freimuth, Thérèse, Gävle
Funge, Evelina, Hudiksvall
Holmqvist, Erik, Älvkarleby
Jansson, Irma, Hofors
Lindberg, Madelene, Gävle
Lundgren, Love, Gävle
Lundmark, Tove, Ockelbo
Namow, Mariam, Sandviken
Persson, Robert, Gävle
Selin, Kajsa, Nordanstig
Viksten, Vera, Hudiksvall
Visuri, Linnea, Älvkarleby

Humanistiska programmet, Vasaskolan
Andersson, Olivia, Gävle
Arnborg, Linnèa, Gävle
Backan, Ingrid, Bollnäs
Berglund, Mikaela, Älvkarleby
Bergström, Katarina, Nordisk medborgare
Cyrillus Ottenvang, Paula, Gävle
Edling, Emma, Sandviken
Ekeström, Sofie, Ljusdal
Ekman, Elina, Ljusdal
Engstrand, Frida, Gävle
Eriksson, Camilla, Nordanstig
Eriksson, Josefin, Sandviken
Fredholm, Emma, Gävle
Husu, Amanda, Gävle
Jansson, Linnéa, Gävle
Johansson, Lovisa, Gävle
Karlsson, Lina, Bollnäs
Karlström, Emma, Gävle
Lindberg, Carolina, Gävle
Mattsson Wesslén, Karin, Gävle
Mc Grail, Ellen, Söderhamn
Mårtensson Nilsson, Ronja, Ljusdal
Nordanås, Ella, Ljusdal
Oskarsson Kindstrand, Li, Hudiksvall
Quiano Raposas, Ada, Gävle
Qvarnström, Maja, Ockelbo
Rydstrand, Bea, Gävle
Skalberg, Ann-Louise, Ljusdal
Suwannasaeng, Suchittra, Sandviken
Svalberg, Ida, Sundsvall
Wallin Nilsson, Mimmi, Gävle
Östergren, Louise, Ovanåker

Naturvetenskapsprogrammet, Vasaskolan
Aksén, Linn, Gävle
Al Faham, Ameer, Gävle
Alouch, Daniel, Älvkarleby
Björklund Jönsson, Zebastian, Gävle
Bäck, Hanna, Gävle
Dahlberg, Joe, Gävle
De Brito Lingman, Oscar, Gävle
Enad, Sandra, Gävle
Engström, Amanda, Gävle
Ernesäter, Robin, Gävle
Gabulya, Sarolta Orsolya, Gävle
Gidlöf, Hannes, Gävle
Halawa, Mamduh, Gävle
Hamad, Arazo, Gävle
Hedberg, August, Gävle
Hellgren, Anna, Gävle
Hilowle, Sadia, Gävle
Ho Le Dang, Vinh, Gävle
Holgersson, Mimmi, Gävle
Hope, Julia, Gävle
Jalal Ibrahim, Zand, Gävle
Johansson Visuri, William, Gävle
Johansson, Tobias, Gävle
Karlsson, Hampus, Gävle
Karlsson, Sofie, Gävle
Keskitalo, Johan, Gävle
Käll, Björn, Gävle
Laestander, Herman, Gävle
Lannsjö, Hedvig, Gävle
Larsson, Jon, Ockelbo
Lindman, Lin, Gävle
Lindqvist, Sara, Gävle
Lindstrand, Agnar, Gävle
Mattsson Tenser, Simon, Älvkarleby
Misto, Rodi, Gävle
Molander, Anton, Ockelbo
Nielsen, Christofer, Gävle
Nilsson, Amanda, Gävle
Numanovic, Lejla, Gävle
Osman, Sami, Gävle
Pethö, Clara, Gävle
Pettersson, Johan, Älvkarleby
Roos, Cajsa, Gävle
Rosén, Elin, Gävle
Sanchez, Tania, Gävle
Saramaa, Rasmus, Hofors
Sidén, Petter, Gävle
Sjökvist, Gustav, Gävle
Strindlund, Olle, Gävle
Ström, Joel, Gävle
Sving, Andreas, Älvkarleby
Tegmark, Henrik, Gävle
Wahlström, Lisa, Gävle
Westergren, Kristina, Gävle
Westerlund, Gustav, Gävle
Wåhlander, Oskar, Gävle
Zetterqvist, Gustav, Gävle
Åberg, Thelma, Gävle
Åslund, Lina, Gävle

Naturvetenskapsprogrammet, internationell profil, Vasaskolan
Abramsson, Mia Louis, Gävle
Ahmad, Helin, Gävle
Ahmed Omar, Ikraam, Gävle
Ahmed, Kanian Sherwan, Gävle
Al-Saadi, Siradj, Gävle
Al-Sudani, Ali Nadhir Kareem, Gävle
Al-Yasiry, Hamza, Gävle
Andersson, Melanie, Gävle
Andreassen, Carl, Gävle
Aref, Masoud, Gävle
Ashour, Rasha, Gävle
Bergström, Mathilda, Gävle
Björklund, Anton, Gävle
Bromark, Emil, Gävle
Dahlqvist, Alice, Gävle
Dyrebrandt, Petter, Gävle
Eklöv, Malin, Gävle
Eriksson, Fanny, Gävle
Fatah, Darawan, Gävle
Gorn, George, Gävle
Günes, Merve, Gävle
Hall Jansson, Ida, Gävle
Hallak, Nivin, Gävle
Helin, Stella, Gävle
Hillblom, Johan, Gävle
Isik, Zagros, Gävle
Johansson, Isabelle, Gävle
Johansson, Linn, Gävle
Kron, Maja, Gävle
Kvarnberg, Josephine, Gävle
Larsson, Lovisa, Gävle
Lindblom, Elin, Gävle
Maxamed, Khadra, Gävle
Meijering, Finja, Ockelbo
Mikaelyan, Vahagn, Gävle
Mätlik, Ellinor, Gävle
Mårtensson, August, Gävle
Nagy, Gábor, Gävle
Nilsson, Amanda, Gävle
Nilsson, Anna, Gävle
Nordström, Leo, Älvkarleby
Obaid, Marina, Gävle
Omar, Sipan, Gävle
Parlak, Cem Sertac, Gävle
Persson, Anna, Ockelbo
Persson, Linus, Gävle
Pettersson, Hanna, Gävle
Rached, Anton, Gävle
Rasmusson, Fredrika, Gävle
Rönnqvist, Frida, Gävle
Safari, Sahand, Gävle
Seliö Pham, Max, Gävle
Shallal, Vinda, Gävle
Sundberg, Oscar, Gävle
Thelberg Bohlin, Martin, Gävle
Thunström, Joar, Gävle
Troedsson, Madeleine, Gävle
Von Hellens Melin, Mikaela, Gävle
Westholm, Frida, Gävle
Wiksten, Petronella, Gävle
Åberg, Martin, Ockelbo
Östmark, Anton, Gävle
Öz, Diana, Gävle

Samhällsvetenskapsprogrammet, Vasaskolan
Abasova, Berivan, Gävle
Abou Farah, Sandra, Gävle
Adamer, Amanda, Gävle
Alsawiry, Helen, Gävle
Alstersand, Amanda, Gävle
Andersson, Anton, Gävle
Andersson, Jennifer, Gävle
Andersson, Sanna, Tierp
Andersson, Viktor, Gävle
Anttila, Toni, Gävle
Aramesh, Ershan, Gävle
Araya Hall, Nathalie, Söderhamn
Bahceci, Dilan, Gävle
Ben Mohammad, Maria Nazwa, Gävle
Bengtsson, Amanda, Gävle
Bengtsson, Jacob, Gävle
Berg, Eva, Gävle
Bergqvist, Emelie, Gävle
Blix, Klara, Gävle
Blom, Josefine, Ljusdal
Boman, Lina, Gävle
Brunsberg, Samuel, Gävle
Dahlvik, Linn, Gävle
Danielsson, Terese, Gävle
Delin Heljeberg, Jonna, Gävle
Dixon, Alicia, Gävle
Ekholm, Nils, Gävle
Elma, Jiana, Gävle
Enocksson, Magda, Gävle
Eriksson, Nathalie, Gävle
Fagerudd, Lovisa, Älvkarleby
Forsman, Gustaf, Gävle
Friberg, Molly, Gävle
Gower, Clara, Gävle
Hage, Sarah, Gävle
Hagström Löfgren, Ninni, Hudiksvall
Henriksson Severin, Adrian, Gävle
Hindi, Fatimah, Gävle
Hjelm Redin, Jakob, Gävle
Häggström, Marcus, Gävle
Iskandarova, Fidan, Gävle
Jelincic, Martina, Gävle
Jonsson, Bella, Gävle
Juntti, Jonathan, Hofors
Kock, Emilia, Gävle
Konstenius, Felix, Gävle
Lammi, Emilia, Gävle
Larsson, Camilo, Ockelbo
Larsson, Denise, Gävle
Larsson, Malin, Hofors
Latte-Andersson, Dominik, Gävle
Laurila, Mathias, Gävle
Lindblom, Lovisa, Bollnäs
Lindbom, Gabriel, Gävle
Linder, Olle, Ockelbo
Lindkvist, Emma, Gävle
Lindkvist, Julia, Gävle
Lundberg Laurila, Maja, Gävle
Malmberg, Ronja, Gävle
Miranda Alegre, Daniella, Gävle
Molin, Hampus, Gävle
Mushalah, Yasmin, Gävle
Nilsson, Belinda, Gävle
Nilsson, Jonathan, Gävle
Nilsson, Liv, Gävle
Norling, Adam, Gävle
Norling, Beatrice, Gävle
Nur, Awo Food, Gävle
Nyström, Caroline, Sandviken
Olsson, Johanna, Gävle
Pham, Thi My Ny, Gävle
Ragnarsson, Fanny-Felicia, Söderhamn
Rajasegera, Ivana, Gävle
Ramires, Stefan, Gävle
Rhodin, Linus, Gävle
Risberg, Linda, Gävle
Safari, Shirin, Gävle
Salinas Alvarado, Katherine, Österåker
Sandgren, Amanda, Gävle
Sandström, Anna, Gävle
Sandström, Erik, Gävle
Sjöberg, Hanna, Gävle
Sjöberg, Kristin, Gävle
Sjödin, Julia, Gävle
Sjölund, Hanna, Gävle
Spjut, Josefine, Gävle
Sverin, Adrian, Gävle
Söderlund, Olivia, Gävle
Wanke, Amanda, Gävle
Westin Gustafsson, Svante, Gävle
Westin, Elin, Gävle
Winberg, Emma, Gävle
Östman, Emilia, Gävle

Samhällsvetenskapsprogrammet, internationell profil, Vasaskolan
Ahmed, Dilan, Gävle
Andersson, Fredrika, Gävle
Andersson, Johanna, Gävle
Avermo, Amanda, Älvkarleby
Björk, Polina, Gävle
Callenmark, Cornelia, Gävle
Carlsson, Lovisa, Gävle
Djuvfelt, Erik, Gävle
Dyrebrandt, Gabriella, Gävle
Ehn Hedström, Kajsa, Gävle
Eidstö Johansson, Linn, Gävle
Eklind, Felicia, Avesta
Engström, Linnéa, Gävle
Eriksson Martinez, Olivia, Gävle
Eriksson, Emmy, Gävle
Eriksson, Martin, Sandviken
Farukhian, Sam, Gävle
Forsmark, Agnes, Gävle
Gailan, Mahmod, Gävle
Gräsberg, Nicole, Gävle
Gustafsson, Saga, Gävle
Günes, Melike, Gävle
Hamad, Serwa, Gävle
Hector, Fanny, Gävle
Holmgren, Viktoria, Sandviken
Huhtala, Annifrid, Gävle
Jakobsson, Tindra-My, Gävle
Jalal Ibrahim, Rand, Gävle
Johansson, Alva, Gävle
Jonsson, Viktor, Gävle
Kakahama, Solin Salar, Gävle
Kangas Valkama, Leo, Gävle
Kinnvall, Josefine, Gävle
Kock, Lisa, Hofors
Kolarby, Lisa, Gävle
Krüger, Lina, Ockelbo
Larsson, Unni, Gävle
Lawler-Karvonen, Elise, Älvkarleby
Lindberg, Sara, Hofors
Lindblom, Elsa, Gävle
Lindström, Alexandra, Gävle
Linge, Ebba, Gävle
Lundahl, Oskar, Gävle
Mattisson, Linus, Gävle
Mohammed, Aland, Gävle
Nielsen, André, Gävle
Niva Wonevik, Evelina, Gävle
Norling, Cecilia, Gävle
Rajabi, Nazgol, Gävle
Rask, Viktor, Gävle
Shahsavari, Poya, Gävle
Simonsson, Maja, Tierp
Sjödin, Ida, Ockelbo
Sjöholm-Wallin, Ida, Gävle
Sjöström, Anna, Gävle
Skoglund, Nanna, Gävle
Strandberg, Anna, Gävle
Stööp, Amanda, Gävle
Sundling, Linnea, Gävle
Tawaefi, Albert, Gävle
Vikström, Olivia, Sandviken
Ågren, Alexander, Gävle
Åhlén, Linnéa, Gävle
Östlund Groop, Nadja, Gävle


Bygg- och anläggningsprogrammet, Gävle Praktiska Gymnasium
Edlund, Hampus, Sandviken
Fredriksson, Helena, Söderhamn
Gallego Marin, Daniel Alexander, Älvkarleby
Lövdahl, Jörgen, Gävle

Barn- och fritidsprogrammet, Gävle Praktiska Gymnasium
Sjödin, Ida, Söderhamn

Hotell- och turismprogrammet, Gävle Praktiska Gymnasium
Dronova, Irina, Söderhamn
Fredriksson, Sara, Bollnäs
Höglund, Emelie, Ovanåker
Spjut, Caroline, Gävle

Hantverksprogrammet, inriktning Florist, Gävle Praktiska Gymnasium
Andersson, Frida E, Ludvika
Englund, Cecilia, Ockelbo
Håberg, Vendela, Söderhamn
Lindberg Söderlund, Annie, Gävle
Lindgren, Hanna, Ockelbo
Nilsson, Elin, Falun

Hantverksprogrammet, inriktning Hud och Spa, Gävle Praktiska Gymnasium
Maczka, Roksana, Gävle
Vestling, Emma, Sandviken

Programinriktat individuellt val mot Byggprogrammet, Gävle Praktiska Gymnasium
Ahlström, Jakob, Gävle
Arousell, Andre, Gävle
Mantila, Jenni, Gävle
Rehn, Dennis, Gävle

Programinriktat individuellt val mot Barn- och fritidsprogrammet, Gävle Praktiska Gymnasium
Newton, Molly, Gävle
Norén, Andréa, Gävle

Programinriktat individuellt val mot Restaurang- och livsmedelsprogrammet, Gävle
Praktiska Gymnasium
Cederholm, Therese, Älvkarleby
Hägg, Sofia, Gävle
Härkönen Blom, Marcus, Gävle
Larsson, Emil, Gävle

Programinriktat individuellt val mot VVS- och fastighetsprogrammet, Gävle Praktiska
Gymnasium

Sorncha, Wutthichai, Gävle

Naturbruksprogrammet, inriktning Djur, Gävle Praktiska Gymnasium
Lovén, Fanny, Söderhamn

Restaurang- och livsmedelsprogrammet, Gävle Praktiska Gymnasium
Edling, Jesper, Tierp
Ekman, Ronja, Sandviken
Eriksson, Oskar, Gävle
Fellenius, Fredrik, Borlänge
Hedström, Andreas, Gävle
Sandelin, Louise, Gävle
Vik, Mathilda, Gävle

VVS- och fastighetsprogrammet, inriktning Fastighet, Gävle Praktiska Gymnasium
Ngo, Vuong, Ockelbo

Barn- och fritidsprogrammet, John Bauergymnasiet
Andell, Marcus, Söderhamn
Borvall, Noah, Söderhamn
Brink Åberg, Izabelle, Ockelbo
Edorsson, Tobias, Gävle
Edström, Rasmus, Gävle
Ferm, Ebba, Ockelbo
Hedblom, Patricia, Gävle
Hoff-Bennett, Michelle, Gävle
Jansson, Christoffer, Gävle
Karlsson, Oscar, Söderhamn
Lind Rätsep, Christoffer, Gävle
Mohamed, Farhan, Gävle
Persson, Evelina, Smedjebacken
Pettersson, Ida, Tierp
Sabaana, Mohammed, Gävle
Sjöberg, Maja, Gävle
Spring, Victoria, Tierp
Stenberg, Martin, Gävle
Thyr, William, Gävle
Vestberg, Hampus, Gävle

El- och energiprogrammet, John Baurgymnasiet
Akbal, Ugur, Gävle
Bertils, Frej, Gävle
Blom, Viktor, Ockelbo
Brink, Johan, Gävle
Ekström, Andreas, Sandviken
Eriksson, Elias, Älvkarleby
Eriksson, Rasmus, Sandviken
Eriksson, Simon, Gävle
Friberg, Hampus, Gävle
Gustafsson Kauranen, Kevin, Gävle
Haidacher Halling, Fredrik, Gävle
Hedström, Fredrik, Gävle
Hedén, Emma, Sandviken
Hellebjörk, Emil, Sandviken
Hoffman, Robin, Gävle
Hofrén, Timothy, Gävle
Holmgren, Hampus, Tierp
Hussen, Ali, Gävle
John, Robin, Ockelbo
Kihlström, Rasmus, Tierp
Krantz, William, Gävle
Leima, Alex, Gävle
Lindkvist, Sebastian, Sandviken
Lindström, Alexander, Hofors
Lundberg, Jimmy, Sandviken
Lydén, Tove, Gävle
Lötberg, Johannes, Gävle
Nordin, Carl, Ockelbo
Norling, Frans, Ockelbo
Nöjd, Filip, Älvkarleby
Roomai, Yutthaphum, Gävle
Saleh, Mohamed, Gävle
Sandström, Erik, Gävle
Solem, Simon, Gävle
Sundberg, Jimmy, Gävle
Wardak, Mohammad, Gävle
Yousef, Mouhamed, Gävle
Östlin, Linus, Gävle

Estetiska programmet, inriktning Estetik och media, John Bauergymnasiet
Axner, Erik, Gävle
Bertilsson, Loke, Gävle
Ekeberg, Jasmine, Tierp
Englund, Ida, Bollnäs
Eriksson, Kajsa, Gävle
Frisk, Gabriella, Bollnäs
Honkonen, Ida, Tierp
Johansson, Amanda, Bollnäs
Kareliusson, Emelie, Ljusdal
Karlsson, Katrin, Gävle
Leinonen, Mathias, Sandviken
Lindberg, Marcus, Gävle
Löbergsli, Hanna, Gävle
Magnusson, Bill, Gävle
Mårtensson, Stephanie, Ovanåker
Nilsson, Alexander, Gävle
Nylander, Amanda, Gävle
Ranta, Camilla, Hofors
Rauhanen, Adrian, Gävle
Röjd, Axl, Gävle
Skog, Yanine, Gävle
Stenberg, Emma, Gävle
Tällberg, Sanna, Gävle
Utter, Evelina, Fagersta
Wallin, Lina, Gävle
Westerberg, Hanna, Gävle
Yousef, Mahmaud, Gävle

Handels- och administrationsprogrammet, John Bauergymnasiet
Forsberg, Sophie, Sandviken
Forslund, Alice, Sandviken
Grelsson, Emma, Gävle
Svensson, Jenny, Gävle
Swälas, Joar, Gävle

Hantverksprogrammet, inriktning Frisör, John Bauergymnasiet
Andersson, Emely, Gävle
Backman, Tove, Söderhamn
Bergroth, Linn, Gävle
Bodin, Jennifer, Gävle
Brännlund, Elin, Gävle
Gezelius, Moa, Mora
Gillis, Camilla, Bollnäs
Håkansson, Rebecka, Gävle
Höglund, Hanna, Sandviken
Jakobsson, Julia, Ovanåker
Johansson, Emmy, Ljusdal
Johansson, Julia, Alingsås
Josefsson, Frida, Gävle
Lindström, Sophia, Gävle
Martinsson, Julia, Bollnäs
Mohammad Zahir, Fatema, Ockelbo
Nyström, Linn, Söderhamn
Olsson Norling, Emma, Gävle
Perera, Sheila, Gävle
Pettersson, Engla, Bollnäs
Rudberg, Amanda, Hofors
Strandlund, Linnéa, Söderhamn
Wallin, Linnea, Bollnäs
Öberg Bladin, Julia, Gävle

Samhällsvetenskapsprogrammet, John Bauergymnasiet
Andersson, Lina-Marie, Hudiksvall
Cibran, Jinda, Bollnäs
Enander, Ameli, Bollnäs
Hill Andreassen, Line, Sandviken
Hugg, Elin, Sandviken
Mahamud Abdi, Sayidali, Gävle
Skoglund, Anna, Gävle
Steinvall, Johan, Gävle
Stjernström, Amanda, Sandviken
Wannberg, Marcus, Söderhamn
Wängelin, Emma, Hofors

Teknikprogrammet, John Bauergymnasiet
Andersen, Johan, Gävle
Asp, Christoffer, Bollnäs
Björnsson, Frej, Gävle
Borg, Daniel, Bollnäs
Bredberg, Sam, Gävle
Erihn, Kalle, Gävle
Grip, Sebastian, Bollnäs
Gustafsson, Pontus, Gävle
Hattab, Mahmod, Gävle
Hyllengren, Hannes, Älvkarleby
Hyyppä, Aksel, Älvkarleby
Härdin, Thomas, Eskilstuna
Källgren, Erika, Gävle
Liljeqvist, Sebastian, Älvkarleby
Mazun, Dariusz, Gävle
Melin Kronsell, Isak, Ockelbo
Mohamed Ali, Mohamed, Gävle
Moström, Oskar, Gävle
Nordvall, Marcus, Smedjebacken
Nyström, Christopher, Örnsköldsvik
Rodriguez, Erik, Älvkarleby
Streit, Albin, Gävle
Södergren, Joar, Gävle
Thomsson, Joel, Tierp
Valle Hernandez, Erik, Gävle
Wernh, Felix, Bollnäs
Yusuf Mohamed, Abdirahman, Gävle

Hantverkprogrammet, inriktning Stylist, Realgymnasiet
Arnesdotter, Selina, Umeå
Asklöf, Felicia, Gävle
Bernkert, Fanny, Gävle
Boman, Molly, Gävle
De Gracia Falkenström, Gabriela, Gävle
Eriksson, Ida, Bollnäs
Eriksson, Valeriya, Hultsfred
Eriksson, Wilma, Gävle
Fernquist, Sanna, Söderhamn
Granbäck, Passara, Gävle
Gunnarsson, Lisa, Söderhamn
Gustafsson, Emelie, Gävle
Hedberg, Sandra, Söderhamn
Henriksson, Ina, Ljusdal
Holmström, Lisa, Bollnäs
Ivarsson, Anna, Gävle
Jelbe Derås, Ester, Ljusdal
Jernström, Robin, Hudiksvall
Jonsson Löfstrand, Hanna, Hudiksvall
Jonsson, Lina, Bollnäs
Karlsson, Josefine, Gävle
Larsson, Linnéa, Bollnäs
Lehnbom, Ida, Gävle
Lindow, Andreas, Gävle
Lomfalk, Penny, Älvkarleby
Mattsson, Emelie, Sandviken
Mayor Linares Löberg, Emelie, Söderhamn
Moliis, Daniela, Sandviken
Nordkvist, Sol, Bollnäs
Nordsveen, Elisia, Gävle
Persson, Lie, Söderhamn
Persson, Tilda, Gävle
Prueksachangrit, Ruchira, Söderhamn
Qvarnsved, Regina, Söderhamn
Sahlberg Sigvardsson, Antonia, Hofors
Tingström, Hanna, Sandviken
Wängman, Mathilda, Gävle
Wärnick, Olivia, Söderhamn

Naturbruksprogrammet, inriktning Djur, Realgymnasiet
Hagström, Caroline, Sandviken
Hedman, Angelica, Gävle
Hernblom, Mikaela, Sandviken
Ilmonen, Evelina, Tierp
Jernberg, Amanda, Gävle
Karlsson, Frida, Söderhamn
Larsson, Matilda, Gävle
Ljung, Evelina, Bollnäs
Noland, Isabelle, Gävle
Persson, Melissa, Hudiksvall
Sannefur, Sabina, Gävle
Skog, Amanda, Älvkarleby
Sundström, Caroline, Gävle
Tangen Avelin, Felicia, Sandviken
Thunström, Rebecka, Avesta
Vestlund, Janna, Söderhamn
Wanfors, Emma, Vansbro
Westring, Sofie, Ockelbo
Zetterlund, Sofi, Gävle
Östberg, Alexandra, Sandviken

Naturbruksprogrammet, inriktning Djur, hundprofil, Realgymnasiet
Axelsson, Jessica, Gävle
Bivesjö, Emelie, Avesta
Bonnevier, Paulina, Gävle
Granbäck, Emma, Gävle
Leffler, Sandra, Gävle
Sjöqvist, Isabell, Gävle
Taruc Natnat, Dexter, Älvkarleby
Westling, Matilda, Gävle
Åkerberg, Amanda, Ockelbo
Åkerlund, Sofia, Hudiksvall

Naturbruksprogrammet, inriktning Djur, hästhållningsprofil, Realgymnasiet
Blomqvist, Elin, Gävle
Blomqvist, Frida, Sandviken
Englund, Natalie, Falun
Eriksson, Fanny, Sandviken
Eriksson, Linnea, Gävle
Hedin, Maja, Sandviken
Henriksen, Johanna, Hofors
Hägglund, Pernilla, Hudiksvall
Johansson, Isabell, Sandviken
Kolm, Johanna, Tierp
Larsson Vahlund, Cornelia, Gävle
Lindau, Vanessa, Tierp
Lönnövik, Hanna, Tierp
Molander, Ida, Ockelbo
Rönn, Frida, Söderhamn
Westman, Nina, Söderhamn

Ekonomiprogrammet, Thoren Business School
Abdallah Nitaish Al-, Haidar, Gävle
Andersson, Jennifer, Sandviken
Aslan, Nurfer, Gävle
Björklin, Cecilia, Ljusdal
Björklund, Josefine, Ovanåker
Boström Hällström, Rebecka, Hofors
Carlberg Johansson, Izabelle, Rättvik
Dannberg, Karolina, Sandviken
Ekström, Annie, Sala
Fransson, Lina, Älvkarleby
Fröjd, Fanny, Hofors
Grehn, Rasmus, Bollnäs
Halvarsson Norin, Linn, Sandviken
Högblad, Alexandra, Sandviken
Irakiza, Jean De Dieu, Gävle
Johansson, Sanna, Bollnäs
Jonsson, Frida, Gävle
Koroma, Charles, Gävle
Kratz, Frida, Bollnäs
Melander, Mårten, Bollnäs
Myllykoski, Matilda, Gävle
Nikander, Felix, Sandviken
Nilsson, Sofia, Sandviken
Norén, Mattias, Ockelbo
Olsson, Gustav, Gävle
Plog, Andreas, Leksand
Saensin, Chaiyasit, Mora
Saleh, Amr, Gävle
Selander Lukic, Bianca, Bollnäs
Skopinska Olsson, Vanessa, Söderhamn
Ström, Lovisa, Hofors
Thawelin, Emma, Heby
Yousef, Mohammed, Gävle
Öcal, Büsra Nur, Gävle

Handels- och administrationsprogrammet, Thoren Business School
Al-Mhanawi, Reham, Sandviken
Aldén, Jhann, Gävle
Aldén, Måns, Gävle
Chassebi, Matilda, Gävle
Eriksson, Elin, Gävle
Forslöf, Lina, Söderhamn
Huutonen, Cajsa, Gävle
Jansson Grassman, Madelene, Söderhamn
Jidåker, Ida, Gävle
Johannesson, Sofie, Älvkarleby
Karjalainen, Ebba, Älvkarleby
Katabazi, Malcolm, Ljusdal
Larsson Tuchtenhagen, Lorentz, Gävle
Lindberg, Marcus, Gävle
Löfgren, Mathilda, Älvkarleby
Malm, Sara, Älvkarleby
Mohammadzadeh, Sarbast, Sandviken
Mulugeta, Yohanes, Sandviken
Palmgren, Jeffrey, Älvkarleby
Sjöberg, Emma, Gävle
Sosurkayev, Magomed, Sandviken
Strand, Jennifer, Älvkarleby
Åhrlin, Elin, Gävle
Östlund Göransson, Sann, Älvkarleby

Naturvetenskapsprogrammet, Thoren Business School
Ahmed Jalal, Saif, Gävle
Andersson, Louise, Älvkarleby
Babakhani, Victor, Tierp
Bergman, Tilda, Söderhamn
Björkman, Felix, Gävle
Danliden, Alexander, Sandviken
Duong, Johanna, Älvkarleby
Gustavsson, Susanna, Sandviken
Haglund, Lina, Älvkarleby
Hellmers, Julia, Bollnäs
Larsson, Madeleine, Bollnäs
Lind, Erika, Avesta
Lindholm Thurfjell, Jennifer, Uppsala
Maciel Nunes, Lara, Bollnäs
Malm, Moa, Älvkarleby
Nilsson, Melinda, Hudiksvall
Nordin, Leo, Avesta
Nordin, Tim, Avesta
Persdahl, Jens, Avesta
Sjögren, Alexandra, Hofors

Samhällsvetenskapsprogrammet, Thoren Business School
Alftberg, Amanda, Gävle
Björklund, Lina, Gävle
Eriksson, Linda, Ockelbo
Eriksson, Ricky, Uppsala
Eriksson, Tova, Gävle
Fernlund, Alexandra, Hudiksvall
Forsberg, Caroline, Ockelbo
Gunnarsson, Moa, Gävle
Hanold, Sofie, Söderhamn
Hansson, Nellie, Säter
Hertel, Hanna, Sandviken
Jansson, Catrin , Ockelbo
Jonsson, Lisa, Hofors
Karlsson, Sara, Tierp
Larsson, Michael, Bollnäs
Lindblom Ådal, Malva, Ockelbo
Lindborg, Elin, Sandviken
Lundgren, Lovisa, Gävle
Lundqvist, Anna, Gävle
Matila, Alma, Älvkarleby
Nordin, Elin, Ljusdal
Nyberg, Sanna, Ljusdal
Nygren, Diana, Kungsör
Olin, Johanna, Gävle
Olsson, Ida, Gävle
Romero Mangones, Alejandro, Gävle
Rymbacka, Beatrice, Sandviken
Rönnlund, Tove, Ockelbo
Shipley, Miriam, Sandviken
Sjöberg, Noah, Bollnäs
Stjerngren Melin, Elin, Sandviken
Timbré, Jenny, Älvkarleby
Velasquez Orellana, Rudy, Gävle
Öberg, Alva, Gävle

Bygg- och anläggningsprogrammet, Yrkesgymnasiet
Bergström, Dennis, Rättvik
Eriksson, Hanne, Linköping
Hellström, Anton, Gävle
Hultgren, Joakim, Söderhamn
Karlsson, Emil, Gävle
Kron, Simon, Söderhamn
Landström, David, Sandviken
Larsson, Alexander, Ockelbo
Lundqvist, Jens, Söderhamn
Patroza, Frimon, Söderhamn
Reitan, Erik, Gävle
Stenberg, Jakob, Sandviken
Wahlgren, Kristian, Gävle
Wiklund, Viktor, Gävle
Åkerberg, Felix, Söderhamn

El- och energiprogrammet, Yrkesgymnasiet
Gisslén, Emil, Sandviken
Svedlund, Johan, Gävle

Fordons- och transportprogrammet, Yrkesgymnasiet
Bladin Nilsson, Kim, Sandviken
Jonsson, Pär, Hudiksvall
Persson Söderlind, Casper, Gävle
Silva Da Cruz Tiderm, Erik, Ockelbo

Hantverksprogrammet, inriktning Frisör, Yrkesgymnasiet
Andersson, Therese, Söderhamn
Dahlman, Emma, Ludvika
Frisk, Evelyn, Gävle
From, Amanda, Gävle
Hellman, Elin, Gävle
Jansson, Julia, Bollnäs
Shaba, Inas, Gävle
Sjöberg, Julia 2182, Söderhamn

Industritekniska programmet, Yrkesgymnasiet
Vestling, Matilda, Sandviken

VVS- och fastighetsprogrammet, Yrkesgymnasiet
Björklund, Martin, Hofors
Gisslén, Erik, Sandviken
Johnsson, Martin, Gävle
Karlsson, Simon, Gävle
Lindström, Jens, Gävle
Nilsson Strömberg, Oliver, Gävle
Norlin, John, Avesta
Sandström, Markus, Bollnäs
Vahlman, Johan, Gävle
Vestrin, Robin, Hofors

Vård- och omsorgsprogrammet, Yrkesgymnasiet
Allard, Caroline, Gävle
Andersson, Cornelia, Gävle
Envall, Fanny, Söderhamn
Haag Tuvér, Hanna-Louise, Gävle
Karlsson, Emelie, Gävle
Klasson, Anna, Bollnäs
Linderstam, Jennifer, Gävle
Ljuskovic, Edina, Gävle
Löbergsli, Jennifer, Hofors
Mohammad Zahir, Zuhra, Ockelbo
Nordin, Amanda, Ockelbo
Saed Zekrei, Rokhsar, Ockelbo
Sköld, Madelene, Bollnäs
Sundin, Edwina, Ockelbo
Tallberg, Sandra, Gävle

Mer läsning

Annons